Image

Implantologia

Implantologia

Nowoczesna implantologia pozwala na osiągnięcie trwałego efektu estetycznego i na poprawę zaburzonej poprzez utratę zębów mechaniki narządu żucia. Zabieg w czasie którego wstawiane są implanty wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Może obejmować całość jamy ustnej, bądź pojedynczy ubytek. Wstawienie implantów jest kilkuetapowe. Podstawowym materiałem, z którego wykonywane są implanty stomatologiczne jest tytan (ze względu na swoją biokompatybilność - nie jest rozpoznawany przez organizm jako ciało obce). Ceny wstawienia implantów są bardzo atrakcyjne, szczególnie gdy bierzemy pod uwagę relację ceny leczenia do uzyskanych korzyści, z których główną jest znaczna poprawa jakości życia - zarówno od strony praktycznej jak i estetycznej.

Autorzy serwisu slownik-medyczny.pl dokładają wszelkich starań aby informacje zawarte w serwisie były aktualne oraz zgodne ze stanem faktycznym.

Zaznaczamy, iż wszystkie artykuły zamieszone na stronie slownik-medyczny.pl służą wyłącznie celom informacyjnym. Następstwa wykorzystnia informacji zawartych w serwisie slownik-medyczny.pl nie mogą być źródłem jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Autorów strony.

Właściciel strony slownik-medyczny.pl ostrzega, że kopiowanie treści strony w całości lub w części bez uprzedniego uzyskania jego pisemnej zgody będzie uznane za łamanie praw autorskich i prawnie ścigane.

Z poważaniem
Administrator serwisu slownik-medyczny.pl