Image

Laser CO2

Laser CO2

Wzależności od wielkości zmiany: Twarz - jedna zmiana od 300 PLN – 500 PLN Tułów i pozostałe części ciała od 200 PLN – 500 PLN Wykonują : Dr n. med. Monika Bieniarz, dr n. med. Rafał Kieszek, dr n. med. Piotr Domagała. Zmiany najczęściej usuwane laserem to: brodawki wirusowe: zwykłe (popularnie nazywane kurzajkami) i płaskie, brodawki łojotokowe, znamiona skórne nie zawierające barwnika, włókniaki miękkie, przerośnięte gruczoły łojowe itp. Laser CO2 Zabiegi wykonywane laserem CO2 przynoszą wiele korzyści : przede wszystkim pozwalają na dużą precyzję działania, w trakcie zabiegu rana nie krwawi, obrzęk tkanek i ból po zabiegowy są mniejsze niż po interwencji chirurgicznej, a gojenie jest dość szybkie i sprawne. Uzyskany efekt kosmetyczny jest zwykle bardzo dobry- rana goi się bez większego śladu lub z pozostawieniem niewielkiej blizenki.

Autorzy serwisu slownik-medyczny.pl dokładają wszelkich starań aby informacje zawarte w serwisie były aktualne oraz zgodne ze stanem faktycznym.

Zaznaczamy, iż wszystkie artykuły zamieszone na stronie slownik-medyczny.pl służą wyłącznie celom informacyjnym. Następstwa wykorzystnia informacji zawartych w serwisie slownik-medyczny.pl nie mogą być źródłem jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Autorów strony.

Właściciel strony slownik-medyczny.pl ostrzega, że kopiowanie treści strony w całości lub w części bez uprzedniego uzyskania jego pisemnej zgody będzie uznane za łamanie praw autorskich i prawnie ścigane.

Z poważaniem
Administrator serwisu slownik-medyczny.pl