Image

RTG zęba

RTG zęba

Posiadamy aparat Digory do komputerowego prześwietlania zębów z wynikiem natychmiastowym. Aparat pozwala na ekranie monitora komputera dokonywać pomiarów długości kanałów, jak również bardzo trafnie diagnozować. Napromieniowanie w tego typu zdjęciach jest kilkanaście razy mniejsze niż w przypadku tradycyjnego prześwietlenia. Cena* 25 PLN Dodatkowe informacje: Na wszystkie zdjęcia wykonywane w naszej lecznicy wymagane jest skierowanie

Autorzy serwisu slownik-medyczny.pl dokładają wszelkich starań aby informacje zawarte w serwisie były aktualne oraz zgodne ze stanem faktycznym.

Zaznaczamy, iż wszystkie artykuły zamieszone na stronie slownik-medyczny.pl służą wyłącznie celom informacyjnym. Następstwa wykorzystnia informacji zawartych w serwisie slownik-medyczny.pl nie mogą być źródłem jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Autorów strony.

Właściciel strony slownik-medyczny.pl ostrzega, że kopiowanie treści strony w całości lub w części bez uprzedniego uzyskania jego pisemnej zgody będzie uznane za łamanie praw autorskich i prawnie ścigane.

Z poważaniem
Administrator serwisu slownik-medyczny.pl