Image

Laryngolog

Laryngolog jest specjalistą w dziedzinie diagnostyki i leczenia chorób ucha, nosa, krtani i gardła. Zajmuje się on zapaleniem ucha zewnętrznego, środkowego, migdałków, zatok czołowych oraz przynosowych, problemami ze słuchem, skrzywieniem przegrody nosowej, chorobami gardła i krtani, polipami w nosie, chorobami błędnika i innymi problemami laryngologicznymi. Do laryngologa zgłaszamy się z szumami w uszach, głuchotą, chrapaniem, również w zaburzeniach równowagi. Czasami woskowina w uchu bądź uszach powoduje problemy ze słyszeniem, wtedy laryngolog za pomocą ciepłej wody wypłukuje ją z ucha udrażniając kanał uszny. Laryngolog dokonuje badania uszu, gardła oraz nosa, sprawdza drożność nosa oraz leczy choroby języka i ślinianek.

Autorzy serwisu slownik-medyczny.pl dokładają wszelkich starań aby informacje zawarte w serwisie były aktualne oraz zgodne ze stanem faktycznym.

Zaznaczamy, iż wszystkie artykuły zamieszone na stronie slownik-medyczny.pl służą wyłącznie celom informacyjnym. Następstwa wykorzystnia informacji zawartych w serwisie slownik-medyczny.pl nie mogą być źródłem jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Autorów strony.

Właściciel strony slownik-medyczny.pl ostrzega, że kopiowanie treści strony w całości lub w części bez uprzedniego uzyskania jego pisemnej zgody będzie uznane za łamanie praw autorskich i prawnie ścigane.

Z poważaniem
Administrator serwisu slownik-medyczny.pl